mutfakaletlerijpg_346_3
Genel Kültür

2 Katlı Kurabiyelik En Ucuz Ve Popüler Modeller

2 katlı servis tabakları geçmişten günümüze sunumların vazgeçilmez elemanlarından biridir. Farklı model, tarz ve renklerde birçok çeşidi bulunur. Modellerin çoğunda ise altta büyük tabak üstte ise daha küçük bir tabak vardır. Tarz olarak en çok tercih edilenler ise hem klasik hem de modern tasarımları içinde barındıran modellerdir. Bu tasarımları yansıtan modeller hem aile büyüklerinin davetli olduğu bir akşam yemeği hem de arkadaşlarla yapılan çay partileri için idealdir. Bu tarz modellere buradan ulaşabilirsiniz.

Katlı olarak geçen fakat tek bir bölmesi bulunan modeller de oldukça popülerdir. Bu modellerin diğerlerinden farkı hem tek bölmesi bulunması hem de bu bölmenin kapaklı olabilmesidir. Kapaklı tüm modellere şuradan ulaşabilirsiniz. Ayaklı ve kapağı bulunan kurabiyeliklerin en avantajlı yanı hem sunum hem de saklama için ideal olmalarıdır. Bu modellerden kırmızı ve mürdüm gibi dikkat çeken modern renkler bulunur. Ayaklı, tek bölmeli ve kapaklı kurabiyelik modelleri arasından en çok tercih edilen mürdüm renkli modele buraya tıklayarak göz atabilirsiniz.

Aradığınız 2 Katlı Kurabiyelik ve Servis Tabağı Şimdi Daha Uygun Fiyata!

iki katlı servis tabağı modelleri arasından en popüler olanlardan biri şüphesiz ki delikli tasarımlarla yapılmış, moderni ve klasiği bir arada sunan yuvarlak modeller. Bu modellerde beyaz, mürdüm, pembe, turkuaz, yeşil ve kırmızı gibi renklerin yanı sıra şeffaf renk seçeneği de bulunur. Tabağın kenarında delikli bir fırfıra benzeyen tasarım ile her türlü kullanım için uygundur. Bu modeller arasından en çok beğenilen yeşil renk seçeneği için buraya tıklayınız. Diğer renklere de göz atabilir ve kendi tarzınıza uygun rengi seçebilirsiniz.

En çok beğenilen bir diğer model ise iki katlı, renk seçeneğiyle modern ya da klasik oluşunu sizin belirleyeceğiniz dört kenarlı modeller. Bu modellerde de klasikler için beyaz ve şeffaf renkleri, modern ve cıvıl cıvıl seçenekler için de fuşya, pembe ve turkuaz renkleri tercih edebilirsiniz. Bu tasarımları şuraya tıklayarak kolayca alabilirsiniz. Tüm bu modelleri EWs Kitchenware’de kolayca bulabilir ve satın alabilirsiniz. Tüm modeller %100 yerli üretim olarak üretiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.