Sağlık

Bel Fıtığında Ozon Tedavisi

Bel Fıtığında Ozon Tedavisi

Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri ile gündemde yer alan başarılı Operatör Doktor Fatih Kırar, son zamanlarda yeni bir tedaviden bahsetmeye başladı. Çeşitli açıklamalar ile hastalığa ile buluşan doktor bu konuda şu ifadelere yer verdi. “Ozon tedavisi aynı zamanda oksijen terapisi olarak da biliniyor. Hayatımız içerisinde büyük bir öneme sahip olan oksijen bel fıtığı tedavisi esnasında da etkili bir çözüm olmakta. Bel fıtığı konusunda yapılan araştırmalar doğrultusunda iki adet ozon tedavisi oluşturulmuştur.

Bunlardan ilki esnasında bel fıtığı bulunan bölgeye iğne bilgisayarlı tomografi kullanılarak bir uygulama yapılır. İkinci yöntem ise ozon tedavisi esnasında fıtığı küçültmek amacı ile tercih edilen ameliyatsız tedavi yöntemleri arasında alternatif seçenek haline gelmektedir.” diyerek cümlelerini sonlandırdı. Alanında başarılı bir şekilde hizmet vermekte olan ve ülkemizde gurur kaynağı haline gelen doktor, bel fıtığı ile mücadelesini ameliyatsız bir seviyeye taşıyarak hastalığına kesin çözüm sunmak amacıyla çalışmalarına devam ediyor.

OP. DR FATİH KIRAR YORUMLARI VE ŞİKAYETLERİ

Op. Dr. Fatih Kırar ülkemiz alanında hizmet vermekte olan en iyi beyin ve sinir cerrahi doktorlarından birisidir. Bel fıtığı gibi günümüzde sıkça rastlanılan bu hastalığa karşı yaşam kalitesini yükseltmek ve hastalara kesin çözüm sunmak amacıyla çalışmaktadır. Bel fıtığı günümüzde hemen hemen herkeste bulunan bir hastalık haline gelmiştir. Basit gibi görünse de hasta üzerinde yaşam faaliyetlerini kısıtlamak da ve büyük bir ağrı yaşatmaktadır. Bu durumun farkında olarak hastalar için yaşam standartlarını yükseltmek amacıyla ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemleri ile tanınan bir doktordur.

Alanında iddialı bir şekilde pek çok tedavi yöntemini hastaları ile buluşturmak da olup binlerce memnun hastaya sahiptir. Tedavi sürecinde ve sonrasında hastaları ile yakından ilgilenmekte ve onların kalbini kazanmaktadır. Op. Dr. Fatih Kırar bu alanda hastaları için sunduğu ameliyatsız bel fıtığı tedavisi yöntemlerini geliştirerek risksiz bir şekilde karşımıza çıkarmayı başarıyor. Tedavi karşısında hastaların kısa bir süre içerisinde sağlığına kavuştuğunu ve ağrısız bir şekilde işlemlerin gerçekleştirdiğini de belirterek hastalığın tedirginliği ortadan kaldırmayı başarıyor.

Bir cevap yazın