Genel Kültür

Duru Crystal Kahve Yanı Kristal Bardaklar

Geleneklerimizde kahvenin büyük bir önemi vardır. Güzel bir yemeğin ardından arkadaşlarımıza ya da misafirlerimizle mutlaka kahve ikram ederiz. Üstelik artık kahve kadar kahve sunumları da büyük bir özenle yapılır. Çünkü günümüzde kahvenin yanına konan birçok değişik renk ve tasarımlara kahve sunumlukları bulunmaktadır. Duru Crystal’da kahve yanı kristal bardak, Bohemia renkli kristal kadeh ve kahve yanı su bardağı gibi kaliteli ürünleri ve her zevke hitap eden tasarımlarıyla perakende ve toptan satışlarımızla değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Kahve Yanı Kristal Bardaklar

Kahve yanı kristal bardak, Duru Kristal’in özel fırınlarında kalite göz önünde bulundurularak camdan kristale dönüştürülmektedir. Kahve yanı kristal bardak modelleri özellikle kahve sunumunda incelik ve şıklığı bir arada yakalamak isteyenler içindir. Duru Crystal tarafından üretilen Kahve yanı Kristal bardaklar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Duru Kristalde tasarımcılarımız her zevke uygun kahve yanı kristal bardak ürünleri tasarlamaktadır.

Kahve bardakları

Kahvelerin yanında sunulan kahve yanı su bardağı artık çok daha hoş ve estetik tasarımlara sahiptir. Duru Kristal bardak ürünleri de tasarımcılarımız tarafından özenle tasarlanarak kahve sunumuzun daha hoş görünmesini sağlamaktadır. Siz de Duru Kristal’in hazırladığı birbirinden farklı ve güzellikteki kahve yanı su bardaklarından birini seçerek misafirlerinize unutulmaz bir kahve sunumu yapabilirsiniz.

Bohemia Kristal renkli kadeh

Günümüzde kahve yanı su bardağı yanında kristal renkli kadehlerde kahve sunumlarının yanında kullanılmaktadır. Özellikle kahve yanında çok trend olan bu tarz son zamanlarda birçok kahve sunumunda kullanılmaktadır. Duru Crystal’in ürettiği Bohemia Kristal Renkli Kadehler bu trendi yakalamak isteyenler için en uygun ürünlerdir. Ayrıca Bohemia Kristal Renkli Kadehler, birçok renk seçeneğine sahip olduğu için rahatlıkla kahve fincanlarınıza da uyum sağlamakta ve şık tasarımlarıyla adeta kahve sunumlarınızı mükemmel hale getirmektedir.

Siz de misafirlerinize ya da akrabalarınıza kahve sunumlarınızı en güzel ve en şık şekilde yapmak istiyorsanız mutlaka Duru Crystal’in kahve yanı kristal bardaklar, Bohemia kristal renkli kadehler ve kahve yanı su bardağı modellerine bakabilirsiniz. Duru Crystal’in geniş ürün yelpazesinde mutlaka sizin zevkinize hitap eden, kahve sunumunuzu çok daha güzelleştirecek bir ürün bulacaksınız.

Duru Kristal’in tasarımcıları tarafından özenle tasarlanan birbirinden farklı renklerde ve modellerdeki ürün yelpazemizi görmek için https://durucrystal.com/ internet adresimizi ziyaret edebilir ve beğendiğiniz ürünleri sipariş edebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünler kırılmayacak şekilde özenle paketlenerek hızlı bir şekilde kargoya teslim edilir ve ürünlerimiz üretim süresi ile birlikte en geç 12 gün içinde elinize ulaşır. Ürün siparişlerinizi whatsapp hattımızdan verebilirsiniz. Bunun dışında istek, öneri ya da şikayetleriniz için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Whatsapp hattımız 0543 899 83 94

e- mail adresimiz:info@durucrystal.com

Telefon numaramız: 0543 899 83 94

Bir cevap yazın