Spor

Galatasaray Transferde Kesenin Ağzını Açtı

Galatasaray’da Transfer İşlemleri Hız Kazandı

Geçen sezon kötü bir performans sergileyen Galatasaray futbol takımı gelecek sezon için transfer hazırlıklarına hız kazandırdı. Yeni başkan Dursun Özbek’in teknik direktör Okan Buruk ile anlaşmasından sonra yeni futbolcu anlaşmaları da duyulmaya devam ediyor. Midtjylland futbol takımından Evander’i kadrosuna katmak isteyen sarı kırmızılı ekip kesenin ağzını açtı.

Birçok Futbolcu Galatasaray’a Transfer Edildi

Şimdiye kadar beş yeni futbolcu ile anlaşma sağlayan sarı kırmızlı ekip çok istediği futbolcular için de teklifleri artırma yolunu seçmeye karar verdi. Galatasaray’a yeni sezonda katkı sağlaması için yeni katılan 5 futbolcunun isimleri de açıklandı. Kazımcan Karataş, Haris Seferovic, Leo Dubois, Abdülkerim Bardakçı ve Sergio Oliveira ile anlaşan sarı kırmızılı ekibin teknik direktörü Okan Buruk’un başka isimleri de istediği ortaya çıktı. Güvenilir futbol haberlerine Taraftarium24 sitesi üzerinden rahatlıkla ulaşılabilir.

Sportif AŞ Başkan Vekili Erden Timur’un ise 10 numaralı forma için de favori bir isimler anlaşma sağlamak için yoğun bir tempoya girdiği ifade edildi. Midtjylland futbol takımında forma giyen yıldız futbolcu Evander’i çok isteyen Okan Buruk’un sarı kırmızılı yönetimi ikna etmeye uğraştığı da açıklandı. Danimarka ekibine daha önceden fiyat teklifi sunan Galatasaray futbol takımı ikinci kez teklif yapmaya hazırlanıyor. Birinci turda ret cevabı alan sarı kırmızlı ekibin fiyat teklifini artırarak yeniden Danimarka’lı ekibin kapısını çalacak. Yeni teklifin 6 milyon Euro olduğu da gelen duyumlar arasında yer aldı.

10 Numara İçin İkinci Aday

Galatasaray futbol takımı ile ilgili detaylı haberlerin yer aldığı canlı maç izle üzerinden yeni duyumlarda gelmeye devam ediyor. Sarı kırmızılı ekibin 10 numaralı forma için düşündüğü diğer isim ile ilgili de önemli bir gelişme yaşandı. Marsilya futbol takımında kiralık olarak forma giyen Amine Harit için sarı kırmızılı ekibin anlaştığı ifade edilmişti. Transfer anlaşmasında yıldız oyuncudan kaynaklı yaşanan sorunlardan dolayı çıkmaza giren transfer için bonservisin bulunduğu Schalke futbol takımına daha önceden 5 milyon Euro fiyat teklifi yapılmıştı. Çıkan sorunlardan dolayı anlaşmanın sağlanmadığı Harit’in bir yıllığına 4 milyon Euro ücret istemesi de sarı kırmızılı ekibi zorlanmasına neden oldu.

Bir cevap yazın