teknosehir 2
Teknoloji

Orijinal Cep Telefonu Aksesuarları

Aksesuarlar günümüzde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle bu konu cep telefonunda daha ayrı bir öneme sahiptir. Herkesin bildiği üzere cep telefonları son yıllarda elimizden düşmüyor. Bunun da tabii ki birçok sebebi var ve bunu zaten saymaya dahi gerek yok. Bu konuda açıklamalarda bulunan TeknoŞehir Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ertaş da cep telefonu aksesuar konusunda şirketlerine oldukça güvendiklerini dile getirdi. TeknoŞehir olarak özellikle cep telefonunu korumak için üretilen ekran koruyucu ve telefon kılıfı konusunda kaliteden şaşmadıklarını ifade eden Ertaş bunun önemini firma olarak bildiklerini söyledi. Gerek IOS gerek Android cihaz kullanan kişiler için de TeknoŞehir’in oldukça önemli bir site olduğunu söyledi.

TeknoŞehir

TeknoŞehir’in birçok avantajı var ve Mehmet Ertaş da firma olarak bu avantajlarının bilincinde olduklarını söylüyor. Fakat Mehmet Ertaş bu avantajlarına karşın da sürekli TeknoŞehir’i daha nasıl ileri götürürüz diye çalışmalar yaptıklarını da sözlerine ekliyor. TeknoŞehir öncelikle tüm cep telefonu markalarının aksesuarı için hizmet vermektedir. Bu da oldukça önemlidir çünkü bu sayede daha geniş bir pazara hitap eden bir marka konumuna geldiklerini söylemek mümkün. Buna karşın talep karşılama konusunda herhangi bir sorun yaşamadıklarını ifade eden Mehmet Ertaş TeknoŞehir’in stok konusunda oldukça kendilerini güvendiklerini ve stokları çok iyi bir şekilde yönettiklerini de söylemekten dolayı oldukça mutlu.

Nokia Cep Telefonu Aksesuarları

Nokia son yıllarda oldukça atağa kalkmış bir marka. TeknoŞehir’de de bu markanın cep telefonları için oldukça fazla ürün mevcut. Nokia cep telefonu aksesuarları incelendiği vakit birçok farklı modeli görmek mümkün. Tabii ki bu kadar fazla sayıda ürün olması da oldukça önemli bir artı. Tüm bunların yanı sıra Mehmet Ertaş, TeknoŞehir’in fiyat konusunda da oldukça uygun fiyatlara hizmet verdiğini söylüyor. Tabii ki üst segment ürünler için talep edilen fiyat yüksek olsa da her gelir kesimine uygun ürünleri de bu sitede bulmak mümkün. Bu sebeple de Mehmet Ertaş cep telefonu sahiplerine eğer aksesuar konusunda arayışları varsa TeknoŞehir’den hizmet almalarının tatmin edici olduğunu ifade ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.