POCO X3 Pro yalnız gelmiyor, POCO F3 de ortaya çıktı
Teknoloji

POCO X3 Pro yalnız gelmiyor, POCO F3 de ortaya çıktı

POCO X3 NFC ve X3 modelleri sonrasında gelecek POCO X3 Pro, bir paylaşıma göre yalnız tanıtılmayacak. Artık POCO F3 de gündemde.

Xiaomi imzalı POCO X3 Pro, biliyorsunuz 22 Mart tarihinde lanse ediliyor. Bu açıdan tanışmamıza çok az bir süre kalan model, kısa süre önce tasarımsal olarak son haliyle karşımıza çıkmıştı. Hatırlamak adına normal X3 ile farklı olmayan telefon, ekran delikli standart bir tasarıma sahip. Üç farklı renkte gelen X3 Pro, arkasında dörtlü kamera modülüne ev sahipliği yapan büyük bir kamera modülü taşıyor. İşte bu dikkat çeken model ile beraber POCO F3 de tanıtılacak gibi görünüyor. Bu henüz kesin değil ancak ciddi şekilde ihtimal dahilinde yer alıyor. POCO F3’ün direkt olarak Redmi K40 üzerine kurulacağı tahmin ediliyor ve hakkında şimdilik başka bir bilgi yer almıyor. Türkiye’de de satılması beklenen X3 Pro ise gücünü bazı kesin olmayan söylentilere göre Snapdragon 860 işlemciden alıyor. POCO X3 Pro modelinin bünyesinde 120 Hz ekran ile 5.000 mAh pil kullanılması da bekleniyor.

POCO X3 Pro için fiyatlar ise şöyle olacak

Kısa süre önce yapılan sızıntıya göre telefon Avrupa pazarında 6 GB RAM + 128 GB depolama için “269 euro”, 8 GB RAM + 256 GB depolama içinse “319 euro” fiyat etiketine sahip olacak.

Kaynak: istemci.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir