Spor

Ronaldo Instagramda Bir İlki Başardı

Ronaldo Instagram’da Bir İlki Başardı

Son günlerde özellikle Lionel Messi ile birlikte yer aldığı fotoğrafı paylaşmasının ardından dikkatleri üzerine çeken Cristiano Ronaldo, Instagram’ı da salladı. Dünyanın en yüksek takipçili kişisi olan Cristiano Ronaldo, tam 500 milyon takipçiye ulaşmayı başardı.

Yıldız futbol oyuncusu Ronaldo’nun bu başarısı, futbolcunun son günlerde trendden düşmemesine sebep oldu. Dolayısı ile futbolcu ününe ün katmayı başardı. Servetini de bu yolla artıran Ronaldo,24 Kasım 2022 tarihinde yeniden maça çıkacak. Gana ile oynanan maçta Ronaldo, Portekiz forması giyecek.

Ronaldo ve Messi İlişkisine Dair Son Gelişmeler

Lionel Messi ile birlikte paylaştığı fotoğrafla 500 milyon takipçiye ulaşan Ronaldo, kazancını artırmaya devam ediyor. Yalnızca dakikalar içerisinde 10 milyon beğeniye kavuşan fotoğraf, her iki isme de para ve takipçi kazandırdı.

Verdiği röportajlarla gündeme oturan Ronaldo, takipçilerini mutlu etmeyi başardı ve birçok takipçi edindi. Ünlü ismin çıkacağı maçta da iyi bir performans sergilemesi beklenirken emeklilik açıklamaları endişe uyandırdı.

Ronaldo Emekliliğe Ayrılıyor Mu?

37 yaşında olan yıldız futbolcu, Dünya Kupası maçlarının ardından emeklilik düşündüğünü ve eğer kazanırsa kesin emekli olacağını dile getirmişti. Sonrasında ise farklı takımlarda forma giymeyi istediğine dair açıklamalarda bulunarak kafa karışıklığına sebep oldu. Bu sebeple final maçlarında gözler Cristiano Ronaldo’da olacak demek mümkündür. Sosyal medyadaki başarısının ünlü ismi motive edeceğine inanılıyor. Messi ile ilişkisinin iyi kalıp kalmayacağını ise bu sezon gelişmeleri belirleyecek.

Ronaldo’yu 24 Kasım ve sonrasında desteklemek ya da sadece takımlara oynamak için Sekabet’i tercih edebilirsiniz. Siz de yıldız futbolcu gibi gelirinizi artırabilir ve yalnızca kazanmaya oynayabilirsiniz. Site üstünden üyelik işlemi gerçekleştirerek hızlı şekilde kazanmaya başlayabilirsiniz. Sekabet’in size özel promosyon ve bonuslarından güvenle yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın