tiktoktafenomenolmannyollarjpg_2555_7
Teknoloji

Tiktok’tan Nasıl Para Kazanılır

Tiktok’tan Nasıl Para Kazanılır?

Tiktok’ta izlenmek sadece popülarite değil, para kazançlarını da beraberinde getiriyor. Takipçi sayınız çok ve kayda değer oranlarda izleniyor iseniz, şahane paralar kazanabilirsiniz. Peki Tiktok’tan nasıl para kazanılır? Neler yapmak gerekiyor? İşte, merak edilenler…

Tiktok 1000 İzlenme Kaç TL?

Tiktok sisteminde bağış yapma yöntemi veya izlenme oranlarıyla para kazançları sağlayabilirsiniz. Hem fenomen olma yolunda ilerleyebilir hem kazanımlarla, bütçenizi geliştirebilirsiniz. Bayigram’ın Tiktok beğeni satın al paketini hemen alarak, organik etkileşimlerinizi artırmak, en doğal yöntemlerden biridir.

Tiktok’ta 1000 takipçiden itibaren para kazanmaya başlıyorsunuz. 1000 kişinin videonuzu izlemesi, 1 USD değerindedir. Bu bağlamda binlerce izlenme almak ve 1 milyon sayısına ulaşarak 1000 USD kazanmak, oldukça cazip görünüyor.

Tik Tok Kaç Takipçiye Para Veriyor?

Tik Tok sisteminde, en az 1000 takipçinizin olması gerekiyor. Resmi bir banka hesabınızı, Tiktok hesap bağlama ayarlarından ekleyebilirsiniz. İzlendikçe artan Tiktok bakiyenizi, nakit paraya dönüştürebilir ve banka hesabınıza aktararak doğrudan kazanç sağlayabilirsiniz.

Tiktok iş ortağı sistemiyle verilen kazançlar, canlı yayınlar ve video izlenme oranlarıyla hesaplanıyor. Minimum bin takipçiden sonra para kazanmaya başlıyorsunuz.

Tiktok’tan Nasıl Para Alınır?

Tiktok hesap ayarlarından, para hesabı oluşturabilirsiniz. Çektiğiniz video ve yayınladığınız canlı sunumlar ile kazandığınız tüm paralar, Tiktok bakiyenize otomatik olarak yatar. Sayfanıza giriş yapın ve;

  • Tiktok ana sayfadan ayarları seçin;
  • Para Hesabı Yaratma seçeneğine dokunun;
  • Hesabımı bağla sekmesini seçin;
  • İlgili satıra, banka hesap numaranızı girin;
  • Hesabı onaylayın ve aktivasyon sağlayın;
  • Tiktok bakiyesindeki parayı ‘’Çek’’ simgesinden transfer edebilirsiniz.

Türk Tiktok Fenomenleri Ne Kadar Kazanıyor?

Türk ve yabancı Tiktok fenomenleri takipçi sayılarına ve daha ziyade izlenme oranlarına göre para kazanıyor. Tiktok fenomeni olmak ve para kazanmak için alt sınır 1000 takipçi ve 1000 izlenmedir.

Sayfanızda 1000 takipçi edindikten sonra kazanmaya başlarsınız. 1 milyon yayın izlenmesinin size getireceği kazanç, 1000 Dolar’dır. Her binde ve her milyonda izlendikçe, binlerce Dolar kazanabilirsiniz.

Bayigram fenomen paketlerinden https://bayigram.com/tiktok-begeni-satin-al/ seçeneğiyle, binlerce beğeniye ve şık kazançlara hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.